تبلیغات
مطالب جذاب روز

مطالب جذاب روز
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
دیگر صفحات
نظر سنجی
شما از چه طریق با وبلاگ آشنا شده اید؟

کدهای کاربر

تبلیغات

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

کارشناسان مرکز تحقیقاتی IDC بر پایه یک بررسی جدید به این نتیجه رسیدند کهافزایش علاقه‌مندی کاربران به خرید رایانه‌های شخصی در فصل پایانی سالگذشته و روزهای نخست سال جدید میلادی موجب کاهش 27.1 درصدی قیمت اینمحصولات در بازارهای جهانی شده است.

مرکز تحقیقاتی IDC که بر سرعت گرفتن جریان فروش جهانی رایانه‌های شخصی ازابتدای سلا 2011 تاکید دارد و معتقد است که این روند تا پایان سال جاری نیزادامه می‌یابد، اعلام کرده به طور میانگین قیمت هر دستگاه رایانه شخصی درسه ماهه پایانی سال قبل نسبت به مدت مشابه سال 2009 کاهش 27.1 درصدی داشتهاست.
رشد فروش جهانی رایانه‌های شخصی به دنبال افزایش علاقمندی کاربران برایخرید رایانه‌های همراه صورت گرفته است. گفته می‌شود که در سال 2010 میلادی217.2 میلیون دستگاه رایانه شخصی همراه در سراسر دنیا به فروش رسید که اینرقم از 169 میلیون رایانه قابل‌حمل فروخته شده در سال قبل بیشتر است.
همچنین پیش‌بینی شده است که تا سال 2012 میلادی 70 درصد بازار جهانی رایانه‌های شخصی در اختیار رایانه‌های همراه قرار می‌گیرد.
شرکت IDC در بررسی اخیر خود به این نتیجه رسیده است که بهبود وضعیت اقتصادیبازارهای جهانی و افزایش علاقمندی کاربران به خرید نسل جدید رایانه‌هایشخصی موجب خواهد شد تا فروش این محصولات در سال جاری نسبت به سال گذشته رشد19.8 درصدی داشته باشد.
ارسال شده در: + اخبار ایران ،
[ پنجشنبه 23 دی 138901:02 ق.ظ ] [ M ohammad ]
درباره وبلاگ

‍‍‍:::...:::همیشه شکست را روی ماسه بنویس و پیروزی را روی مر مر:::...:::

امیدوارم در کنار ما لحظات خوب و خوشی را تجربه کنید برای بازدید بهتر توصیه میشود صفحات را تا آخر بازدید نمایید همچنین آرشیو را مطالعه نمایید انتقاد وپیشنهاد فراموش نشود.
آمار و بازدید ها
تاریخ امروز :
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
مدیر وبلاگ : M ohammad
فال حافظ