تبلیغات
مطالب جذاب روز

مطالب جذاب روز
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
دیگر صفحات
نظر سنجی
شما از چه طریق با وبلاگ آشنا شده اید؟

کدهای کاربر

تبلیغات

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

قبلا از فن بوی های اپل تبلیغات و حرکت های عجیب بسیار دیده ایم; صف های انتظار، خواستگاری به یاری آی پد و خیلی چیز های دیگر!

حالا تصور کنید فن بوی های فیسبوک چه کار می توانند بکنند؟ زنی خواستار یک میلیون عضو برای یک گروه در فیسبوک شده تا ازدواج کند!

کلی کاکسهد ۳۲ ساله که در Swindon انگلستان زندگی می کند حدود ۱۰ سال پیش نامزد شده و در این ده سال سعی کرده نامزدش را متقاعد به تعیین یک زمان ازدواج کند.
در حال حاضر که زمان انجام این کار نزدیک شده است نامزدش از او یک چیز عجیب خواسته است!
در واقع نامزدش شرط یک میلیون دوست در فیسبوک را برای ازدواج تعیین کرده است. (خوب مردِ گنده می میری بگی نمی خوام بگیرمت! لابد بعدش می خوای خانمت شاتل فضایی بسازه!)
پاول میپل تراپ که یک مکانیک است با اینکه سالهاست با کلی کاکسهد در انگلیس زندگی می کنند شاید غیر رومانتیک ترین مرد در انگلیس باشد که بعد از ده سال زندگی برای نامزدش چنین شرطی تعیین کرده است.
بر خلاف سایر خانمها که شاید با شنیدن چنین شرطی بلافاصله او را ترک کنند اینبار کلی کاکسهد یک گروه اینترنتی تشکیل داده و کمک خواسته تا این یک میلیون دوست در فیسبوک تکمیل شود.
پاول در مورد اینکه چرا یک میلیون را انتخاب کرده گفت: “”دلیل خاصی ندارد و از جایی این عدد نیامده است اما با توجه به جمعیت بالای افراد در فیسبوک چیز زیادی نیست، در واقع ان یک فرصت برای کلی هست”". کلی میگوید: “”ما ۱۰ سال است با هم هستیم و من کله شقی پاول را می شکنم و او را وادار به ازدواج می کنم”".
اما در انتها این نکته را اضافه کنم که اولا در خارج از ایران افراد ممکن است سالها با هم زندگی کنند و حتی فرزندانی هم داشته باشند اما رسما ازدواج نکرده باشند و نکته بعدی اینکه مسلما این حرکت برای جلب توجه رسانه ای صورت گرفته و بیشتر جنبه کلاس گذاشتن دارد. (می گم این خارجکی ها هم خوب کلاس میزارن ها اقا اصلا ما از فردا برای کلاس مهریه رو بکنیم ۲ میلیون امضا در فیس بوک چطوره؟ :) )

 

 

در آخر لازم میدانم بگویم در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.
ارسال شده در: + گوشه و کنار جهان ،
[ یکشنبه 1 اسفند 138912:49 ق.ظ ] [ M ohammad ]
درباره وبلاگ

‍‍‍:::...:::همیشه شکست را روی ماسه بنویس و پیروزی را روی مر مر:::...:::

امیدوارم در کنار ما لحظات خوب و خوشی را تجربه کنید برای بازدید بهتر توصیه میشود صفحات را تا آخر بازدید نمایید همچنین آرشیو را مطالعه نمایید انتقاد وپیشنهاد فراموش نشود.
آمار و بازدید ها
تاریخ امروز :
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
مدیر وبلاگ : M ohammad
فال حافظ