تبلیغات
مطالب جذاب روز

مطالب جذاب روز
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
دیگر صفحات
نظر سنجی
شما از چه طریق با وبلاگ آشنا شده اید؟

کدهای کاربر

تبلیغات

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

اوایل امسال شاهد این بودیم که استیو جابز یک بار دیگر، اپل را به دلیل رسیدگی به وضع سلامتی اش ترک کرد و البته تاریخی را هم برای بازگشتش تعیین نکرد. حالا National Enquirer چند عکس آقای جابز منتشر کرده که نشان می دهد مدیرعامل اپل نسبت به قبل، لاغر تر و ضعیف تر شده است. Enquirer استیو جابز را از زمان صبحانه اش تا مرکز سرطان دانشگاه استنفورد دنبال کرده و بر اساس صحبت های دو پزشک ادعا می کند که او فقط چند هفته دیگر زنده است.

 

البته در حال حاضر این خبر را فقط می توان در حد یک شایعه دانست. حتی نمی توان به صحت این تصاویر هم اعتماد کرد. شاید آنها دستکاری شده باشند. اما همه می دانند که مدیرعامل اپل سال ها است با سرطان پانکراس دست و پنجه نرم می کند و مدتی پیش هم تحت پیوند کبد قرار گرفته است. فعلا امیدواریم که این مدیر موفق، بتواند باز هم به سر کار باز گردد و دستاورد هایی بهتر را به دنیا معرفی کند.

 

چند هفته پیش استیو جابز را با لبخند های همیشگی اش روی سن دیدیم، اما او با توجه به عکس های بالا، بسیار ضعیف به نظر می رسد. هرچند National Enquirer در گذشته سوابق اشتباه های زیادی هم داشته است. اما در هر صورت شما چه احساسی نسبت به این موضوع دارید؟
ارسال شده در: + گوشه و کنار جهان ،
[ یکشنبه 1 اسفند 138912:52 ق.ظ ] [ M ohammad ]
درباره وبلاگ

‍‍‍:::...:::همیشه شکست را روی ماسه بنویس و پیروزی را روی مر مر:::...:::

امیدوارم در کنار ما لحظات خوب و خوشی را تجربه کنید برای بازدید بهتر توصیه میشود صفحات را تا آخر بازدید نمایید همچنین آرشیو را مطالعه نمایید انتقاد وپیشنهاد فراموش نشود.
آمار و بازدید ها
تاریخ امروز :
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
مدیر وبلاگ : M ohammad
فال حافظ